اسب تک شاخ صورتی بالدار

هر چیزی که بدون مدرک اظهار شود را می‌توان بدون مدرک رد کرد.

اسب تک شاخ صورتی بالدار

هر چیزی که بدون مدرک اظهار شود را می‌توان بدون مدرک رد کرد.

Mastodon
اسب تک شاخ صورتی بالدار

این وبلاگ ، برگه ای است که دلنوشته ها ، نظرات و چیزهایی را که احساس می کنم می تواند برای دیگران آموزنده باشد ،را در آن می نویسم. همه ی آنچه می نویسم ، اگر منبعی جز خودم داشته باشد با منبع خواهم نوشت.
این وبلاگ دیر به دیر اپدیت می شود ولی آپدیت می شود !
سیدسجاد موسوی نژاد سوق

دنبال کنندگان ۷ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

انتخابات دهم

سه شنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۴، ۰۵:۰۸ ب.ظ

کمتر از یک هفته تا انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری باقی مانده است و این روز ها اصطلاح «لیست انگلیسی» لقلقه زبان عده ای شده است. هرچقدر به این قضیه بیشتر نگاه می کنم طنز تلخ و گزنده ی آن بیشتر آزارم میدهد . افرادی که خود را حامیان اصلی و وارثان دیدگاه های امام خمینی (ره) می دانند در این جا با تب و تاب بیشتری و برای اهداف کوتاه مدت خود باعث ایجاد شکاف عمیقی بین نسل های آینده و انقلاب می شوند. تعبیر لیست انگلیسی از دو منظر قابل توجه است:

1- حمایت شبکه های غربی بخصوص بی بی سی از یک لیست

2- درخواست شبکه های غربی برای رای ندادن به یک لیست دیگر

در هر دو حالت فوق به نظر می رسد اصولگرایان دچار اشتباه فاحشی می شوند . انها در ابتدا برای تخریب رقیب به دلیل حمایت بی بی سی از آنها، انگ ضدیت با انقبلاب و مهره دشمن بودن می زنند که این برخورد این شائبه را تقویت می کند که ایا شورای نگهبان بازیچه سرویس های جاسوسی غربی بوده که چنین لیستی را تایید کرده اند؟ با چنین استدلالی آنها به تضعیف شورای نگهبان می پردازند برای رسیدن به چند کرسی بیشتر در مجلس. از طرفی این سوال پیش می آید که چند درصد مردم تهران علایق و اعتقادادت خود را از شبکه های غربی بخصوص بی بی سی دریافت می کنند . آیا نه اینکه حضور میلیونی مردم در 22 بهمن امسال را نشانه همبستگی مردم با نظام و انقلاب می دانند ؟ ایا همین مردم با تخریب ها و توصیه های بی بی سی مبنی بر نفی نظام اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن حاضر نشده اند؟ آیا این دیدگاه توهین به مردم شریف تهران نمی باشد؟

در حالت سلبی نیز اصولگرایان با پررنگ کردن نظرات بی بی سی نسبت به لیست های اصول گرایی خود را انقلابی و مسیر خود را درست و اصیل معرفی می کنند. حال این سوال مطرح می شود که چگونه یک شبکه تلویزیونی وابسته به سرویس های جاسوسی از این نوع استدال های داخلی ایران خبر ندارند و خود بصورت آگاهانه نقشه های خود را لو می دهند؟ وقتی در کشور ما تصمیمات مهم را پس از عمل و و اکنش های رسانه ها و سازمان های غربی تنظیم می کنیم ، این بدین معنی است که ما در وضعیتی انفعالی درحال دریافت نظرات غربی ها و عمل مطابق با آتها می کنیم. سرویس های جاسوسی غربی و شبکه های تبلیغاتی مرتبط با آنها چندان اعتقادی به صداقت و اخلاق ندارند و انها برای رسیدن به اهداف خود می توانند نظراتی مخالف منویات واقعی خود را نمایش دهند و بدین ترتیب مسئولان ما در دام آن ها گرفتار شده و در جهت منافع آن ها حرکت می کنند.

در انتها یادآور می شود مردمان تهران ، همان هایی هستند که بر خلاف خواسته های شبکه های غربی در راهمیپایی های مختلف حمایت خود را از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی اعلام کرده اند ، لذا نه شبکه بی بی سی و نه انها که در جهت خلاف منافع این نظام اسلامی حرکت می کنند نمی توانند نظرات خود را بر آنها تحمیل کنند و رای انها را که تعیین کننده و سرنوشت ساز است را تحت تاثیر قرار دهند.


به امید پیروزی و سر بلندی ایران عزیر


  • سجاد موسوی نژاد سوق

انتخابات

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی