اسب تک شاخ صورتی بالدار

هر چیزی که بدون مدرک اظهار شود را می‌توان بدون مدرک رد کرد.

اسب تک شاخ صورتی بالدار

هر چیزی که بدون مدرک اظهار شود را می‌توان بدون مدرک رد کرد.

Mastodon
اسب تک شاخ صورتی بالدار

این وبلاگ ، برگه ای است که دلنوشته ها ، نظرات و چیزهایی را که احساس می کنم می تواند برای دیگران آموزنده باشد ،را در آن می نویسم. همه ی آنچه می نویسم ، اگر منبعی جز خودم داشته باشد با منبع خواهم نوشت.
این وبلاگ دیر به دیر اپدیت می شود ولی آپدیت می شود !
سیدسجاد موسوی نژاد سوق

دنبال کنندگان ۷ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

۱ مطلب در تیر ۱۳۹۴ ثبت شده است

در این پست قصد دارم نرم افزاری کاربردی Engauge Digitizer  را به شما معرفی کنم. این نرم افزار یک برنامه اپن سورس (open source) می باشد. کاربرد این برنامه استخراج داده از نمودار های است. نمودار هایی که در فرمت های مختلف تصویری در اختیارداریم ولی متاسفانه با توجه به نداشتن نقاط آن برای استفاده در مقالات و پژوهش های خود دچار مشکل می شویم. برنامه های غیر آزادی نیز برای این مهم وجود دارد ولی در این پست برنامه آزادEngauge Digitizer مورد بررسی قرار می گیرد.

این نرم افزار برای نمودار های Cartesian  و polar  می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. فرمت های تصویری bmp , jpg , gif , jpeg , png  را نیز پشتیبانی می کند.

استخراج داده

برای دانلود نسخه ویندوزی آن از لینک زیر استفاده کنید.

البته نسخه ویندوزی آن ( نسخه موجود در سایت این نرم افزار) دارای نواقصی است که نواقص مربوطه را در دو لینک در ادامه اضافه کرده ام. فایل های اضافی ( با پسوند dll)  را در محل فایل اجرایی برنامه قرار دهید.


فایل نصبی مناسب سیستم عامل ویندوز  (8.35 مگابایت)


فایل های مورد نیاز قسمت اول (11.2 مگابایت)


فایل های مورد نیاز قسمت دوم (26 مگابایت)


آدرس سایت اصلی دانلود نرم افزار 

  • سجاد موسوی نژاد سوق